Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 0.5
The HostRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 2.5