Movies
Ratings
85
AquamarineRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 0.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Ernest & CelestineRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0