Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0