Movies
Ratings
55
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
HopeRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0