Titles you rated
Marona's Fantastic TaleRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 1.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
BlancanievesRated ★ 3.5