Series
Ratings
63
Slam DunkRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Food Wars!Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.0
ReLIFERated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5