Titles you rated
DearestRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 0.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- SkinsRated ★ 2.5