Titles you rated
- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
In Our PrimeRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0