Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 1.5- GokusenRated ★ 4.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0