Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5