Titles you rated
Saint MaudRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 4.5
The BabadookRated ★ 4.5
SinisterRated ★ 4.0
PainlessRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
AntipornoRated ★ 3.5
Rabbit HoleRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Psycho GoremanRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0