Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
Raise the Red LanternRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
EmancipationRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Renai SaibanRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0- Panic ButtonRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.0
No Other LandRated ★ 3.5
AbsenceRated ★ 2.5
Hard TruthsRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.0
You Burn MeRated ★ 3.0