Titles you rated
Hot SpotRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
PenanceRated ★ 3.5
ForebodingRated ★ 5.0
SouthcliffeRated ★ 4.0