Titles you rated
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 2.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 2.0
Jail BreakersRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0