Series
Ratings
258
One the WomanRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0