Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Girl Who Kicked the Hornet's NestRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
DriveRated ★ 5.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5