Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
BurlesqueRated ★ 0.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 5.0
TroublersRated ★ 3.5
A Scene at the SeaRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 5.0