Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.5