Series
Ratings
54
My FamilyRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 3.0