Movies
Ratings
290
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5