Series
Ratings
106- The CravingsRated ★ 2.5
Noble, My LoveRated ★ 3.5
I Order YouRated ★ 4.0- Not Alright, But It's AlrightRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0- Take Care of My DadRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5