Titles you rated
Your Name.Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0