Series
Ratings
516
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nobody KnowsRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 1.5