Movies
Ratings
697
HelplessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
JudyRated ★ 4.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 2.5- 해피최탈데이Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 3.5- TEL.1717-1771Rated ★ 2.0
- You know, there are ghosts under the treeRated ★ 2.5