Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0