Movies
Ratings
381
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0