Titles you rated
 You and Everything ElseRated ★ 4.5 You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
 S LineRated ★ 3.0 S LineRated ★ 3.0
 Better Late Than SingleRated ★ 3.5 Better Late Than SingleRated ★ 3.5
 Salon De HolmesRated ★ 3.5 Salon De HolmesRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
 Brush Up LifeRated ★ 4.5 Brush Up LifeRated ★ 4.5
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0 The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
 Family PlanRated ★ 4.0 Family PlanRated ★ 4.0
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 Agents of MysteryRated ★ 3.5 Agents of MysteryRated ★ 3.5
 High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0 High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
 VincenzoRated ★ 3.5 VincenzoRated ★ 3.5
 UnicornRated ★ 3.5 UnicornRated ★ 3.5
 Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0 Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
 Marry My HusbandRated ★ 3.0 Marry My HusbandRated ★ 3.0
 The BequeathedRated ★ 3.0 The BequeathedRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 Not OthersRated ★ 4.0 Not OthersRated ★ 4.0
 Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0 Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0