Series
Ratings
441
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5- 小さな巨人Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
CasshanRated ★ 3.0
Real Life Men and WomenRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Yozakura Quartet: Hana no UtaRated ★ 3.5
Deadman WonderlandRated ★ 3.5- Brain PoweredRated ★ 3.0
Major CrimesRated ★ 2.0
TrigunRated ★ 3.5
CSI: CyberRated ★ 3.0
The Adventures of Tom SawyerRated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 3.0- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.0
National Chef TeamRated ★ 3.5- Hey! BumboRated ★ 3.5
Ebichu Minds the HouseRated ★ 2.5