Movies
Ratings
348
Good NewsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5