Series
Ratings
65
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5