Movies
Ratings
698
Moby DickRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5