Titles you rated
Untold ScandalRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 4.0
The Legend IRated ★ 5.0
HeroRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 5.0
Spin KickRated ★ 2.0
Tomorrow's JoeRated ★ 5.0
The RookieRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0