Titles you rated
The RookieRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0