Movies
Ratings
675
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.0