Movies
Ratings
37
Men in Black IIRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 4.0