Titles you rated
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: Bandit FlowerRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5