Movies
Ratings
31
InterstellarRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0