Titles you rated
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 4.0
While You Are TemptedRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5