Movies
Ratings
178
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
MommyRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
AntiqueRated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0