Movies
Ratings
26
Shrek 2Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0