Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
SliverRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.5