Movies
Ratings
301
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.0- Turn It Up To 11Rated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0