Movies
Ratings
236
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 5.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 3.0