Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0