Series
Ratings
58
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0