Series
Ratings
89
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
Hana KimiRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
원피스 16기Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 4.0