Movies
Ratings
550
Mickey 17Rated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
NopeRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5