Titles you rated
Three Colors: RedRated ★ 2.0
JununRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
NashvilleRated ★ 4.5
The Exterminating AngelRated ★ 4.0
The Squid and the WhaleRated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 4.5
A Woman Under the InfluenceRated ★ 4.5
In the Shadow of WomenRated ★ 4.5
Sansho the BailiffRated ★ 4.5
Last Year at MarienbadRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 2.0
Nobody Loves MeRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5