Titles you rated
Poor ThingsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Dear JinriRated ★ 4.5
Riley's First Date?Rated ★ 5.0- Persona: SulliRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 5.0- HeroRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
Good Chemistry: The Story of ElementalRated ★ 4.0
A Haunting in VeniceRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0