Movies
Ratings
470
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0